Aktualności

ZO PZŁ w Wałbrzychu  przesyła w załączeniu komunikaty dotyczące :

- kursu sygnalistów

- organizacji szkolenie weterynaryjnego.

Kochani,
W imieniu całej pogrążonej w smutku rodziny pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam za tak piękne uświetnienie swoją obecnością uroczystości pogrzebowych Jana Rowskiego.
W tak trudnym dla nas dniu jakim jest dzień pogrzebu najbliższej osoby, nie zawsze umiemy wygłaszać piękne przemówienia, emocje biorą górę i zwyczajnie brakuje słów. Jednak dzięki Wam uroczystość nabrała patosu i dostojnego charakteru.
Janek odszedł na wieczne łowy, ale jesteśmy przekonane, ze zawsze będzie z Wami na każdym polowaniu, bo najukochańszym dla niego miejscem był właśnie las.
Dziękujemy Wam bardzo serdecznie, Janek byłby bardzo dumny w takich kolegów.

Z poważaniem żona i córka
Jarosława i Izabela

* Msza święta hubertowska na stałe weszła do obrzędowości i kultury łowieckiej w ten uroczysty sposób oddawano cześć patronowi myśliwych – św. Hubertowi (3 listopada), a zarazem był to początek jesiennych łowów.
Msze hubertowskie często odbywały się w leśnych kapliczkach i taka Msza św ,,Hubertowska” odbędzie się 3 listopada 2018 r. w Karpowie k/Lądka Zdrój o godz. 18.00 na którą serdecznie zapraszają organizatorzy.

* Zarząd Okręgowy PZŁ w Wałbrzychu przypomina zgodnie z uchwałą nr 61/2016 Zarządu Głównego PZŁ o obowiązku wymiany legitymacji członkowskiej PZŁ.
Dotychczasowe tracą ważnośc z dniem 31.12.2018 r.
Oznacza to ,że od 01.01.2019 myśliwi nie będą spełniać wymogów nakładanych na nich przez Statut PZŁ i nie mogą wykonywać polowania bez ważnej nowej legitymacji.

* Kurs selekcjonera - jesienna sesja.

plakat

Newsletter 3-4